Privatumo politika

Bendra informacija

UAB „Autoridas“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje svetainėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. 

UAB „Autoridas“ pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šios svetainės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių

Renkama informacija

Visi mūsų svetainės vartotojai yra vienodai svarbūs! Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame jų tretiesiems asmenims. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyt.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Duomenų apsauga

UAB „Autoridas“ internetinė svetainė stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. UAB „Autoridas“ visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Privatumo politikos pakeitimai

UAB „Autoridas“ turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.